Laivavedžių rengimo kursai ir mokymai

Norite vairuoti ne tik kelyje, bet ir vandenyje? Su mumis Jūsų svajonės gali tapti realybe! Mes Jums padėsime įgyti tiek teorines, tiek praktines žinias, išmokysime profesionaliai ir saugiai paimti vairo šturvalą į rankas!

UAB Mokymo centras „ADPILIS“ vienintelė atestuota įmonė Vilniuje ruošianti pramoginių laivų* laivavedžių specialistus. Mūsų dėstytojai rengia teorinio ir praktinio mokymo kursus norintiems gauti laivavedžių kvalifikacijos liudijimą.

UAB Mokymo centras „ADPILIS“ ruošia laivavedžių** specialistus pagal šias mokymo programas:

  1. Asmenų, siekiančių įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų Lietuvos Respublikos vidaus vandenyse, išskyrus vidaus vandenų telkinius, kuriuose įrengti vidaus vandenų keliai (20val)
  2. Asmenų, siekiančių įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų Lietuvos Respublikos vidaus vandenyse, vidaus vandenų keliuose ir teritorinės jūros ribose (68val)
  3. Asmenų, siekiančių įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse (140val)
  4. Laivavedžių, kuriems suteikta teisė valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų Lietuvos Respublikos vidaus vandenyse, vidaus vandenų keliuose ir teritorinės jūros ribose ir kurie siekia įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse, kompetencijos tobulinimo programą (70val)
  5. Asmenų, siekiančių įgyti teorinių žinių ir gebėjimų dirbti vidaus vandenų laivų, žvejybos laivų ir plūduriuojančių įrenginių transporto priemonėse, pagal vidaus vandenų laivų, žvejybos laivų ir plūduriuojančių įrenginių kapitonų. (132val)
  6. Asmenų, siekiančių įgyti teorinių žinių ir gebėjimų dirbti vidaus vandenų laivų, žvejybos laivų ir plūduriuojančių įrenginių transporto priemonėse, pagal vidaus vandenų laivų, žvejybos laivų ir plūduriuojančių įrenginių upeivių . (90val)

* Pramoginis laivas – bet kokio tipo su įvairios rūšies jėgainėmis laivas, kurio korpuso ilgis yra 2,5–24 m ir skirtas poilsiui, pramogoms bei sportui. Pramoginiai laivai, būdami vidaus vandenų transporto priemonės, gali plaukioti vidaus vandenimis ir teritorinėje jūros (12 jūrmylių nuo kranto).

** Laivavedys – asmuo, turintis reikiamą kvalifikaciją, patvirtintą diplomu, kuriam patikima valdyti laivą.

Laivavedžio kvalifikacijos liudijimo ir tarptautinio kvalifikacijos liudijimo įgijimo schema

Pramoginių laivų laivavedžių kursai

Kursai skirti asmenims nuo 16 metų amžiaus, kurie nori valdyti pramoginius laivus, vandens motociklus ar kitas motorines plaukiojimo priemones.

Laivavedžių kvalifikacijos liudijimas

Dokumentas, suteikiantis teisę valdyti pramoginius laivus ir kitas motorines plaukiojimo priemones, bet nesuteikiantis teisės valdyti burinių laivų.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

Kursai skirti asmenims nuo 18 metų amžiaus, jau turintiems laivavedžio kvalifikacijos liudijimus, kurių netenkina variklių galingumo limitas, arba norintiems praplėsti plaukiojimo rajoną, taip pat asmenims kurių pažymėjimo galiojimo laikas baigėsi.

© Visos teisės saugomos - Laivavedžių mokymai Vilniuje | ADPILIS